Pôvodným stavom je sloboda. Najprv sme mohli kráčať kam sme chceli, až potom niekto vymyslel zákazy a postavil ploty

Partneri a podporovatelia

Žiadne individuálne snaženie neprekoná koordinovanú aktivitu. Ak ľudia spoja sily, dokážu takmer nemožné. Naše združenie má priateľskú spoluprácu s rôznymi organizáciami, postupne ich na tejto stránke budeme zverejňovať. Veľmi si podporu vážime!

Hiking je vskutku posledná zastávka pred cestou na hory, je to najsledovanejší portál, kde ľudia hľadajú tipy na turistiku, mapy a tiež tam prebiehajú diskusie, kde sa dohodli aj viaceré naše aktivity.

Kamzík 1000+ je aktivita, ktorá združuje bežcov. Oni zasielajú záznamy svojich behov, na stránke sa píše:  Za každý beh poskytne donor kilometrovné – príspevok na charitu/komunitné aktivity/sponzoring – od 1,00 € do 22,62 € v závislosti dĺžky trasyBežci môžu voliteľne kilometrovné od donora doplniť vlastným finančným príspevkom.

Spolupracujeme so skupinou záchrancov tradičnej architektúry, veď naše snahy zlepšovať turistickú infraštruktúru sa môžu týkať salašov, kolíb a podobných objektov.

Oni pomáhajú nám a my radi pomôžeme im.

Podporuje nás aj outdoorová firma Equip Outdoor Technologies, výrobca značiek RAB a Lowe Alpine, ktorej sa páči naše poslanie a práca. Začali nás zásobovať výrobkami, ktorými máme v pláne odmeňovať najzaslúžilejších brigádnikov.

Podobne nám pomáha aj firma Cascade Designs, ktorá distribuuje značky ako MSR, Platypus, Thermarest, Sealline, a ďalšie. Ich výrobky sa dostanú do rúk brigádnikov na našich akciách.

Scroll to top